آموزش گل آرایی در گلدان با گل های طبیعی به روشی بسیار ساده

آموزش روش تجزیه و تحلیل آثار هنری و گرافیکی به طور کامل
اکتبر 19, 2018
learning-illustration
آموزش ایلوستریتور- جلسه نهم- انواع رسم شکل و Transform
نوامبر 1, 2018

آموزش گل آرایی در گلدان با گل های طبیعی به روشی بسیار ساده

آموزش گل آرایی در گلدان 

بخشیدن حال و هوای تازه به محل زندگی و کار قطعا با روش های ساده ای نیز همراه است. گاهی لازم است به خودتان دسته گلی هدیه دهید. اما اینکه چطور ترتیب زیبایی در چینش گل ها در گلدان داشته باشید هنر و سلیقه شما را می رساند. در این آموزش، روشی ساده برای تزیین گلدان نشان دادیم و در ادامه آموزش ها، گل آرایی با روش های متعدد و کاربردی خواهیم داشت.

 

دوستان همیشه نیاز به انتخاب چند مدل گل مختلف نیست، شما می تونید با انتخاب گل هایی که برگ های زیادی دارند یا استفاده از برگ های تزئینی، گل آرایی زیبایی داشته باشید. در مرحله نخست، سعی کنید گل ها را روی میز بچینید. گل هایی که گل های زیادی دارند در طرفی قرار دهید. بدین جهت که گل های پر پشت برای ردیف نزدیک به لبه گلدان مناسب تر هستند.

گل ها را بسته به تعداد طبقاتی که می خواهید داشته باشید تقسیم نمایید. من در این جا سه طبقه انتخاب کردم. آن ها را با قیچی باغبانی با زاویه 45 درجه به اندازه های مختلف تقسیم نمایید.

برگ های پائین گل ها را جدا نمایید تا گل ها ماندگاری بیشتری داشته باشند. ساقه های بدون گل را نیز جدا کنید. برای پر کردن فضاهای خالی از این برگ ها استفاده خواهیم نمود.

گلدان تان را توسط چسب کاغذی یا چسب نواری شبکه بندی نمایید.

تعداد شبکه ها بسته به قطر دهانه گلدان و تعداد گل ها می تواند متغیر باشد.

بعد از شبکه بندی، یک در میان گل ها و برگ ها را مربع های شکل گرفته قرار دهید. هر چه قدر که به مرکز نزدیک می شوید از گل و برگ های با ارتفاع بلندتر استفاده نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *