طرز تهیه سالاد مرغ قفقازی
سالاد مرغ قفقازی یا سالاد چرکسی
نوامبر 1, 2018
کدو حلوایی کاراملی
دسر کدو حلوایی ترکی همراه با کارامل، دارچین و گردو
نوامبر 2, 2018

دانلود برنامه هفتگی کاربردی قابل پرینت گرفتن

آیا شما هم دوست دارید، برنامه ای همیشه جلوی چشم شما باشد و شما را به طور خلاصه از روند اجرای کارهایتان آگاه نماید. برنامه هفتگی در کنار برنامه روزانه و بلند مدت، از لحاظ بازه زمانی مناسب، شما را قادر می سازد به راحتی کارهای خود را دسته بندی و سازماندهی نمایید.

احتمالا به یاد دارید دوران بچگی، مدارس برنامه ی هفتگی به دانش آموزان می دادند، که هر شب برنامه هفتگی فردا را چک می کردیم. داشتن برنامه برای همه امور زندگی باعث پیشرفت و عملی شدن خواسته های یک فرد موفق می شود. این فرد، قرار نیست حتما مدیر یک شرکت باشد، می تواند زن خانه دار موفقی باشد. کسی که توانسته تمام امور خانه را به بهترین شکل اداره کند. داشتن برنامه هفتگی به شما کمک می کند تا علاوه بر اولویت بندی کارها، چشم انداز کوتاه مدتی از اهداف خود و روند پیشرفت و موفقیت خود بدست آورید. بسیاری از ما مشکل عدم برنامه ریزی درست و نوشتن اهداف دور از دسترس داریم و چون سبب عملی نشدن برنامه می شود؛ زود دلسرد می شویم. سعی نمایید از نوشتن کارهای روزمره خود شروع نمایید و کمال گرایی را کنار بگذارید. نوشتن مانند تعهدی است که ثبت می کنید تا به خودتان در قبال آن مسئول باشید.

پیشنهاد: هر ماه در قسمت مستطیل افقی پایین صفحه می توانید یک عادت خوب یا بد خود را بنویسید و در طول ماه سعی بر ایجاد یا ترک آن عادت نمایید.

پیشنهاد: در این برنامه، قسمتی به نام یادداشت در نظر گرفته شده است که شما می توانید جمع بندی از هفته خود داشته داشته باشید. کاربرگ ها را نگه دارید تا بتوانید در طی ماه یا سال دید کلی از کارهای خود به دست آورید.

دوستان شما می توانید فایل برنامه هفتگی را دانلود و پرینت نمایید. در صورت تمایل می توانید، نمونه ای از برنامه ریزی روزانه خودتان را به آدرسzendedel.net@gmail.com  ایمیل نمایید تا در صفحه ای جداگانه به اشتراک گذاشته شود و به دوستان دیگر هم کمک نماید تا برنامه ریزی صحیحی برای زندگی خود انجام دهند.

فراموش نکنید، امروز بهترین روز برنامه ریزی است پس آن را به روز شنبه موکول نکنید!

فایل دانلود:

دانلود

4 دیدگاه ها

  1. mr jahizieh گفت:

    خیلی خیلی سپاسگزارم بابت این فایل کمک کننده
    مرسی

  2. اکرم گفت:

    تشکر بابت اطلاعات مفیدتان