انجام پروژه های دانشجویی و تعرفه خدمات:

اگر زمان کافی برای انجام پروژه های دانشجویی ندارید، می توانید پروژه هایتان را با مناسب ترین هزینه و زمان اندک به ما بسپارید. خدمات ما در اینجا دو بخش گرافیک و کامپیوتر را شامل می گردد:

پروژه های دانشجویی کامپیوتر:

  • پروژه های جاوا
  • اچ تی ام ال و سی اس اس HTML و CSS
  • جی کوئری Jquery
  • تحقیق + پاورپوینت و ورد

پروژه های دانشجویی گرافیک:

  • فتوشاپ Photoshop
  • کورل Corel
  • پوستر
  • آرم و نشانه
  • هندسه نقوش
  • تحقیق + پاورپوینت و ورد

 چگونه سفارش پروژه دانشجویی دهیم؟

پروژه های دانشجویی معمولا به چند دلیل سفارش داده می شوند:

شما زمان کافی برای انجام پروژه دانشجویی ندارید.

حالت بعدی زمانی است که شما اطلاعات لازم برای انجام پروژه دانشجویی را در اختیار ندارید.

شما برای تکمیل پروژه دانشجویی خود به اطلاعات تکمیلی نیاز دارید.

توصیه ما به شما:

اگر پروژه دانشجویی شما زمانبر نیست، برای سفارش عجله نکنید. احتمالا با گذشت چند هفته از جلسات کلاس شما با اهداف و جزئیات پروژه بیشتر آشنا خواهید شد و توانایی لازم برای انجام پروژه را کسب خواهید نمود.

سعی نمایید پروژه خود را در هنگام سفارش با جزئیات تعریف نمایید.  بعنوان مثال، زمانی که خواستار ترسیم وکتور یک درخت هستید آن را در حد و اندازه یک دایره سبز تعریف نکنید!

خدمات ما تنها شامل انجام پروژه نیست،  ما شما را درمراحل انجام پروژه راهنمایی می کنیم تا خودتان قادر به انجام پروژه شوید و اینگونه بر میزان سطح دانش خود نیز بیفزایید. اما در صورتی که خواستار انجام پروژه توسط ما هستید، باز به شما آموزش های لازم را خواهیم داد.

قیمت های ذکر شده به منظور ایجاد ذهنیتی برای شما از هزینه تقریبی پروژه است. پس از بررسی جزئیات، قیمت دقیق تر بر اساس معیار زمان بر بودن پروژه و میزان سختی آن اعلام خواهد شد. نگران نباشید، ما می دانیم شما دانشجو هستید!

به منظور راحتی، شما می توانید در واتس آپ یا تلگرام به شماره 09129348860 پیام دهید یا با همین شماره تماس بگیرید.

برای شروع کار، 30 درصد مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد . به منظور رضایت شما، پروژه بسته به نوع آن به چند فاز اجرا تقسیم خواهد گردید و در هر فاز پس از تایید شما ادامه خواهد یافت. همچنین، لازم به ذکر است در صورت عدم رضایت شما، تمامی مبلغ پروژه عودت خواهد شد.

مابقی مبلغ پس از اتمام پروژه دریافت خواهد شد.

پس از اتمام پروژه، دموی آزمایشی برای شما ارسال می گردد. در صورت تایید توسط شما و پرداخت هزینه باقی مانده، نسخه اصلی برای شما ارسال می گردد.

جهت پشتیبانی، شما 72 ساعت زمان دارید تا هر سوالی در مورد محتوا و پروژه، مطرح نمایید.

نکته، برای حفظ کیفیت پروژه های انجام گرفته، در صورتی که از نظر زمان بندی تداخلی با پروژه دیگر نداشته باشیم سفارش شما پذیرفته خواهد شد.

به منظور ارتقاء دانش کیفی دانشجویان، پروژه های آماده به فروش نمی رسد و تنها یک نسخه از پروژه های اجرا شده موجود خواهد بود.